Chystáte se na Adventní trhy??

Zde se dělíme o pozvánky na různé akce prodejního rázu. Zajímají nás jak akce, kde můžeme prodávat své výrobky, tak akce, kde můžeme nakoupit zajímavý materiál k tvorbě.

Chystáte se na Adventní trhy??

Příspěvekod Marcis » pát 09. lis 2012 13:02:36

Ahoj všem tvořilkám, taky se chystáte na Adventní trhy a další akce v prosinci?? Já raději vyhledávám akce pod střechou, protože jsem zmrzlík. Těšíte se?? *wave*
Marcis
 
Příspěvky: 84
Registrován: ned 02. led 2011 20:51:53
Bydliště: Strakonice

Re: Chystáte se na Adventní trhy??

Příspěvekod setapouch » pát 09. lis 2012 14:06:03

Ano, mám tradičně pár akcí v prosinci, ale do stánku taky ee...na to už nemám roky ani zdraví ;) A těším se vždycky, když můžu být se zákazníky "z oka v oko", pak taky na okolní prodejce, protože dokoupím poslední originální vánoční dárky (když něco utržím, že...)
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Chystáte se na Adventní trhy??

Příspěvekod gianelle » pát 09. lis 2012 14:34:23

Zima mi nevadí, ale dlouhodobé zmrzání na stánku není mým hobby - nicméně stejně si aspoň na jednu předvánoční akcičku zajedu, jenom tak "ze sportu" - změna prostředí, společnost, setkávání s lidmi a ta předvánoční atmosféra, když je to jednou za čas a je to pěkná akce, tak je to většinou moc fajn a občas se povede i nějaká ta tržba ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Chystáte se na Adventní trhy??

Příspěvekod Elissa » ned 11. lis 2012 14:39:14

Chystám se na dva. Jeden bude uvnitř ale bohužel jeden bude také venku. Takže teplé oblečení a termosku s čajem a doufám, že u toho nezmrznu. A hlavně doufám, že nebude foukat. Minule jsem lovila šperky pořád po zemi :-)
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Chystáte se na Adventní trhy??

Příspěvekod Vladstraschna » ned 11. lis 2012 15:35:03

Já mám po včerejší akci a ještě mě čekají dvě, naštěstí pod střechou. Ven bych do toho nešla po loňské svatomartionské zkušenosti, kdy jsem myslela, že umřu. Ne že byla zima jak sviňa, ale ještě vírt, který ten chlad umocnil. Naprd mi byla termoska či svařák. A často jsem visela na stánku, aby mi neuletěl. Vypadal jak vzducholoď. Takže to už nikdy více.
Moudrý slon nezkouší napodobovat motýla (Čínské přísloví)
http://www.vladstraschna.webgarden.cz/
Uživatelský avatar
Vladstraschna
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 412
Registrován: pát 07. říj 2011 11:56:35
Bydliště: Ostrava-Polanka
Úroveň: Šití - pokročilá s rezervou, drátování - totéž,cín - začátečník. Kritice a poučení se meze nekladou.

Re: Chystáte se na Adventní trhy??

Příspěvekod Zdenka » pon 26. lis 2012 14:45:10

Byla jsem ve Fulneku a již nikdy více. Mám to sice jak se říká za bukem, ale už nikdy víc. Nějaká šestka z toho sice kápla, ale rvát se o místo s hadráři, to fakt nemám za potřebí. Těším se na Mikulášský jarmark v Žerotínském zámku v Novém Jičíně. Sice venku, ale určitě to bude úplně jiná atmosféra, taková už vánoční ;) .
Zdenka
 
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 24. zář 2009 7:17:37


Zpět na Trhy, jarmarky, prodejní akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron